.

.

оптичен кабел uxcell,на 5 Метра от 16-крак LCD дисплей за LCD дуплекс 9/125 един режим Оптичен Кабел-Скок, Оптичен пач кабел LC-LC

оптичен кабел uxcell,на 5 Метра от 16-крак LCD дисплей за LCD дуплекс 9/125 един режим Оптичен Кабел-Скок, Оптичен пач

Оценки на купувача:

BGN 23.99
Продукти
Налично за поръчка

Оптичен кабел LC-LC един режим 9/125 Влакна OS1 специално разработен за приложения fast Ethernet, оптичен канал, gigabit степени Ethernet, център за обработка на данни, сифони, образователни, локална мрежа, SAN, търговски, 10 GBASE-L (1310 нм), 10 GBASE-E (1550 nm), 1000 BASE-LX (1300 нм) и асинхронен режим на предаване (ATM).Той поддържа видео, пренос на данни и гласови услуги.Този гъвкав проводник влакна OS1 LC/LC отговаря на стандартите на TIA/EIA 492 AAAA и IEC60793-2-10 A1b и отговаря на спецификациите на Ro HS.Това влакно SM разполага с корпус жълт цвят с диаметър 3,00 mm. Кабели OS1 имат затихване 0,25 db/км при 1550 nm и 0.35 db/km при 1310 нм.Тези двухшпиндельные, оптичен пач-кабели LC-LC однорежимного къщи за дуплекс OS1 работят при температури от -20℃ до +70℃ и имат минимален радиус на огъване при монтаж 5,0 см и минимален дългосрочен радиус на огъване 3 виж Пач-кабели OS1 позволяват свързване на панел поправки към мрежата и сървърния хардуер.Пач-кабели OS1 обикновено се използват в пасивните приложения (GPON, FTTX и LAN).

Повече информация

Продукти в категория